Периметр прямокутника 24 см Ширина9 см. Знайди довжину прямокутника. Накресли даний прямокутник.

+5
Ответы (2)
  1. 4 апреля, 18:37
    0
    24=2 х (9+х)

    24=18+2 х

    24-18=2 х

    6=2 х

    х=6:2

    х=3
  2. 4 апреля, 20:38
    0
    Р = (а+b) * 2

    24=18+2b

    2b=6

    b=3 длина прямоугольника