Периметер прямокутника 80 см, Його довжина на 10 см бильша вид ширини, Знайди довжину прямокутника

+5
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 12:36
    0
    Р = (a + b) * 2

    P = 80 см

    80 : 2 = 40 (см) - полупериметр (a + b)

    х+х + 10 = 40

    2 х+10=40

    2 х=40 - 10

    2 х=30

    х=30:2

    х=15 (см) - ширина.

    15 + 10=25 (см) - длина

    ответ: длина = 25 см.
  2. 22 апреля, 12:58
    0
    Р=2 (а+в)

    Р=2 (а+10+а) = 80

    а = (80:2-10) : 2=15 см - ширина

    а+10=25 см - довжина

    Ответ: 25 см