Розвяжы ривняння такое 48: t+7=15

+1
Ответы (2)
  1. 27 июля, 21:21
    0
    48:t+7=15

    48:t=15-7

    48:t=8

    t=48:8

    t=6
  2. 27 июля, 21:34
    0
    48/t+7=15, 48/t=15-7, 48/t=8, t=48/8=6.