Вычисли 1173*42*6/69+38076

+5
Ответы (1)
  1. 13 июня, 11:58
    0
    1173*42*6:69+38076=42360

    1) 1173*42=49266

    2) 49266*6=295596

    3) 295596:69=4284

    4) 4284+38076=42360