Решите уравнение

а) x+3x+5=17. в) 3,2y-2,7y=0,6

+2
Ответы (2)
  1. 14 августа, 00:46
    0
    А. х+3 х+5=17

    4 х+5=17

    4 х=17-5

    4 х=12

    х=12:4

    х=3

    в. 3.2 у-2.7 у=0.60

    0.5 у=0.6

    у=0.6:0.5

    у=1.2
  2. 14 августа, 01:46
    0
    а)

    х+3 х+5=17

    4 х+5=17

    4 х=17-5

    4 х=12

    х=12:4

    х=3

    в)

    3.2 у-2.7 у=0.60

    0.5 у=0.6

    у=0.6:0.5

    у=1.2