Упростите выражения:

а) - 0.6 а*0.75 в * (-с)

б) - (2 а-3) + (4 а-2)

в) 4 * (1.25 х-0.9 у) - 3 х+4.6 у

+1
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 05:38
    0
    А) - 0.6 а * 0.75 в * (-с) = 0,45 авс, б) - (2 а - 3) + (4 а - 2) = - 2 а + 3 + 4 а - 2 = 2 а + 1, в) 4 * (1.25 х - 0.9 у) - 3 х + 4.6 у = 5 х - 3.6 у - 3 х + 4,6 у = 2 х + у