197*5

216*4

307*3-704:8

65*8-535:5

684:9 + (506-102*3)

736:4 + (607-428:4)

+2
Ответы (2)
  1. 7 мая, 16:25
    0
    1) 197*5=985

    2) 216*4=864

    3) 307*3-704:8=921-88=833

    4) 65*8-535:5=520-107=413

    5) 684:9 + (506-102*3) = 76 + (506-306) = 76+200=276

    6) 736:4 + (607-428:4) = 184 + (607-107) = 184+500=684
  2. 7 мая, 17:55
    0
    197*5=985

    216*4=864

    307*3-704:8=833

    65*8-535:5=413

    684:9 + (506-102*3) = 276

    736:3 + (607-428:4) = 684