5,7-у = 8,75

5/7*3/5*2/3

+1
Ответы (1)
  1. 1 октября, 05:27
    0
    5,7 - у = 8,75

    у = 8,75 - 5,7

    у = 3,05

    5/7 * 3/5 * 2*3 = 5 * 3 * 2 / 7 * 5 * 3 = 30 / 105 = 2/7