1) (456-275+167) : 6=?

2) 755 - (56*4+8) * 3=?

3) (116+154) : (408-399) * 2=?

4) 306:9*7 - (124-65) * 3=?

+3
Ответы (1)
  1. 28 мая, 19:30
    0
    1) (181+167) : 6=348:6=58

    2) 755 - (224+8) * 3=755-232*3=755-696=59

    3) 270: (9*2) = 270:18=15

    4) 306:9*7-59*3=34*7-177=238-177=61