17,3x+5,8+4,15x+2,5 при x=8,4.

+2
Ответы (1)
  1. 29 августа, 22:45
    0
    17,3 х+5,8+4,15 х+2,5=21,45 х+8,3

    Если: х=8,4; то 21,45 х+8,3=21,45*8,4+8,3=188,48