Ответ: 4800*74 - (506-399) * 301+30075:15*42

+2
Ответы (1)
  1. 24 января, 11:17
    0
    4800*74 - (506-399) * 301+30075:15*421) 506-399=107

    2) 107*301=32207

    3) 4800*74=355200

    4) 355200-32207=322993

    5) 30075:15=2005

    6) 2005*42=84210

    7) 322993+84210=407203