4800*74 - (506-399) * 301+30075:15*42

+5
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 23:57
    0
    1.506-399=107

    2.4800*74=355200

    3.107*301=32207

    4.30075/15=2005

    6.2005*42=84210

    7.355200-32207=322993

    8.322993+84210=407203