10000•1000-1818880: (87•78-412300:70) •970

+5
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 18:13
    0
    87*78=6786

    412300/70=5890

    6786-5890=896

    10000*1000=10000000

    1818880/896=2030

    2030*970=1969100

    10000000-1969100=8030900