10000 * 1000 - 1818880 : (87 * 78 - 412300 : 70) * 970

+2
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 06:42
    0
    10000 * 1000 - 1818880 : (87 * 78 - 412300 : 70) * 970=8030900

    1) 87*78=6786

    2) 412300/70=5890

    3) 6786-5890=896

    4) 10000*1000=10000000

    5) 1818880/896=2030

    6) 2030*970=1969100

    7) 10000000-1969100=8030900