425*88+139*25+425*12+139*75=

+4
Ответы (1)
  1. 31 января, 05:59
    0
    37400+3475+5100+10425=56400

    425 * (88+12) + 139 * (25+75) = 425*100+139*100=100 (425+139) = 56400