Знайдить суму коренив ривнянь 5 (10-4 икс) = 50 и - 3 (2-икс) = - 9

+4
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 01:21
    0
    5 (10-4 х) = 50

    10-4 х=50:5

    10-4 х=10

    -4 х=10-10

    -4 х=0

    х=0

    -3 (2-х) = - 9

    2-х=-9: (-3)

    2-х=3

    х=2-3

    х=-1

    0 + (-1) = 0-1=-1 сумма