Олеся розвязувала ришення. Протягом 4 днив вона розвязувала по 16 ривнянь щодня, а наступни 3 дни-по 12. Скильки ривнянь розвязала Олеся за тиждень?

+3
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 22:22
    0
    16*4=64

    12*3=36

    За неделю Олеся решила 64+36=100 уравнений.