У дитячий садок привезли яблука. Писля того як протягом 5 днив витрачали по 9 кг яблук щодня, залишилося 8 кг. Скильки килокгам яблук привезли?

+3
Ответы (1)
  1. 22 августа, 09:37
    0
    8+5*9 = 8 + 45 = 53 это же очень легко!