Мудрагелик купив яблука и поскладав у порожний кошик. Потим взяв половину яблук з кошика, а Хитрун взяв ще одне яблуко. Писля вечери, Мудрагелик взяв половину з тих яблук, що залишились, а Хитрун взяв ще два яблука. Укошику залишилось два яблука. Скильки яблок купив Мудрогелик?

+5
Ответы (1)
  1. 11 марта, 14:24
    0
    18 яблук. 18/2=9-1=8/2=4/2=2