У бабуси було 4 зелени яблука и 3 червони яблука. маса кожного зеленого яблука 120 г. а маса кожного червоного яблука 135 г. яка загальна маса всих яблук

+3
Ответы (1)
  1. 1 июня, 07:55
    0
    120*4=480

    135*3=405

    480+405=885 (г.)