У бабуси було 4 зелени яблука и 3 червони маса кожного зеленого яблука 120 г а маса кожного червоного 135 г яка загольна маса всих яблук

+5
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 06:04
    0
    4*120=480

    3*135=405

    480+405=885