Помогите решить знайдить добыток коренив давних ривнянь 3,45 х + 7,455=14,01. 5,676-1,82 у=3,31

+5
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 04:48
    0
    3,45 х + 7,455 = 14,01

    3,45 х = 14,01 - 7,455

    3,45 х = 6,555

    х = 6,555 : 3,45

    х = 1,9

    5,676 - 1,82 у = 3,31

    1,82 у = 5,676 - 3,31

    1,82 у = 2,366

    у = 2,366 : 1,82

    у = 1,3