Раскройте скобки: б) 4 * (m-n-p) в) - 8 * (a-b-c) г) (2x-y+3) * (-2) д) (3m-2n+p) * (-1) е) (a+5-b-c) * m

Буду очень благодарна!)

+1
Ответы (2)
  1. 16 июня, 03:14
    0
    Б) 4m-4n-4p

    в) - 8a + 8b+8c

    г) 4x+2y-6

    д) - 3m+2n-p

    е) am+5m-bm-cm
  2. 16 июня, 04:50
    0
    Б) 4 * (m-n-p) = 4m-4n-4p

    в) - 8 * (a-b-c) = - 8a+8b+8c

    г) (2x-y+3) * (-2) = - 4x+2y-6

    д) (3m-2n+p) * (-1) = - 3m+2n-p

    е) (a+5-b-c) * m=am+5m-bm-cm