Упростите выражение:

а) 7 - (b + 14) - 2b

б) - 2 (2x - 1) + 5x - 2

в) - 9 (y - 4) - (12 + y)

г) 3 (4 + x) - 4 (2 - 3x)

+4
Ответы (2)
  1. 29 октября, 11:16
    0
    А) 7-b+14-2b=-3b=7 b=7/3 б) - 4x+2+5x-2=x=0 в) - 9 у+36-12+у=-8 у+24 у = 3 г) 12+3 х-8+12 х=15 х+4 х=4/15
  2. 29 октября, 13:24
    0
    А) 7-б-14-2 б = (7-14) + (-б-2 б) = - 7 + (-3 б)

    Б) - 4 х+2+5 х-2=Х

    В) - 9 у+36-12-у=-10 у+24

    Г) 12+3 х-9+12 х=15 х+3