2500000/500 * (3784-3784+0*5863) - (703-703) / 29+80*2000

+5
Ответы (1)
  1. 27 октября, 02:46
    0
    1) 5863*0=0 2) 3784-3784=0 3) 0+0=0 4) 703-703=0 5) 0-0=0 6) 2500000/500=2499500 7) 2499500*0=0 8) 0/29=0 9) 80*2000=160000 10) 160000+0=160000

    Ответ: 160000