2500000:500 х (3784:3784+0 х5863) - (703-703) : 29+80 х2000

+2
Ответы (1)
  1. 30 марта, 05:55
    0
    1) 3784/3784=1

    2) 0*5863=0

    3) 1+0=1

    4) 500*1=500

    5) 703-703=0

    6) 0/29=0

    7) 80*2000=160000

    8) 2500000/500=5000

    9) 5000-0+160000=165000