2.500.000 : 500 * (3784:3784+0*5863) - (703-703) : 29+80*2000=?

+4
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 01:36
    0
    1) 3784/3784=1 2) 0*5863=0 3) 1+0=1 4) 500*1=500 5) 703-703=0 6) 0/29=0 7) 80*2000=160000 8) 2500000/500=5000 9) 5000-0+160000=165000