Найди:

68.14 + 75.32 = ?

45.45 + 741.28 = ?

35.78 - 19.86 = ?

844.15 - 77.85=?

64.12 / 4.2 = ?

35.40 / 5.8 = ?

12.35 * 4.3 = ?

84.33 * 5.3

+5
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 23:18
    0
    68,14 + 75,32 = 143,46 45,45 + 741,28 = 786,73

    35,78 - 19.86 = 15,92 844,15 - 77,85 = 766,30

    64,12 / 4,2 = 15,26 35,40 / 5,8 = 6,10

    12,35 * 4,3 = 53,10 84,33 * 5,3 = 446,94