Ризниця суми чисел 245 и 197 та числа 45. добуток суми чисел 452 и 148 та числа 12. частка числа 625 та риниця чисел 100 и 75

+3
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 02:43
    0
    1. (245+197) - 45=398

    2. (452+148) * 12=7200

    3.625: (100-75) = 25