Запишить числовый выраз та обчислить його значення:

1) сума числа 152 та добуток чисел 45 и 21

2) ризныця сумы чисел 245 и 195 та числа 45

3) добуток сумы чисел 452 и 148 та числа 12

4) частка числа 625 та ризници чисел 100 и 75

+5
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 12:06
    0
    152+45*21=1097

    245+195-45=395

    (452+148) * 12=7200

    ...