Частка суми та ризници чисел 48 и 16

добуток суми чисел 124 и 126 та ризници чисел 313 и 307

ризниця добутку чисел 32 и 15 та частки чисел 896 и 28

Складить числовий вираз и знайдить його значення.

+5
Ответы (1)
  1. 25 августа, 18:25
    0
    (48+16) : (48-16) = 64 : 32 = 2

    (124 + 126) * (313 - 307) = 250*6=1500

    32*15 - 896 : 28=480 - 32=448