Склади приклади. запиши и розвьяжи их. 10 и 2 сума 11 и 3 ризниця 12 и 3 ризниця 11 и 2 ризниця 9 и 2 сума 20 и 1 ризниця

+3
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 14:01
    0
    10+2=12

    11-3=8

    12-3=9

    11-2=9

    9-2=7

    20+1=21