Ризниця миж першим и другим числом доривнюе 43. Перше число зменшили на 29, а друге збильшили на 12. Чому тепер доривнюе ризниця миж одержаними числамы?

ответы: 2 26 43 60 84

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 17:29
    0
    Х-у=43

    (х-29) - (у+12) = 43-29-12=2