Сума трьох чисел доривнюе 70. Перше число - 21, друге - на 3 менше, ниж перше. Чому доривнюе третье число?

+1
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 20:01
    0
    21 + (21-3) + х=70

    39+х=70

    х=70-39

    х=31