Ризниця добутку чисел 32 и 15 та частки чисел 896 и 28 (32-15) * (896:28) = 544 правильно?

+4
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 04:13
    0
    32 * 15 - 896 : 28 = 480 - 32 = 448