1) 2680+у+170=4800

2) 8500-у-900=6200

+4
Ответы (1)
  1. 14 мая, 01:54
    0
    1) 2680+у+170=4800

    2850+у=4800

    у=1950

    2) 8500-у-900=6200

    -y=6200+900-8500

    -y=-1400

    y=1400