Вычислите удобным способом: 1) 4*17*25 2) 5*673*2 3) 8*475*125 4) 73*5*4 5) 2*916*50 6) 5*9*200

+3
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 01:04
    0
    А) 4*17*25

    1) 25 * 4 = 100

    2) 100 * 17 = 1700

    б) 5*673*2

    1) 5 * 2 = 10

    2) 673 * 10 = 6730

    в) 8*475*125

    1) 125 * 8 = 1000

    2) 1000 * 475 = 475000

    г) 73*5*4

    1) 5 * 4 = 20

    2) 73 * 20 = 1460

    д) 2*916*50

    1) 50 * 2 = 100

    2) 916 * 100 = 91600

    е) 5*9*200

    1) 200 * 5 = 1000

    2) 1000 * 9 = 9000