Запиши 3 любых однозначных числа. Увеличь каждый из них на 50.

+1
Ответы (2)
  1. 3 июля, 23:47
    0
    3+50=53

    5+50=55

    9+50=59
  2. 4 июля, 00:06
    0
    2, 5, 8.

    52, 55, 58

    ...