Вычисли 10+4. 18-8. 12-2. 10+6. 10+30. 40-20.

+1
Ответы (1)
  1. 4 мая, 23:37
    0
    10+4=14

    18-8=10

    12-2=10

    10+6=16

    10+30=40

    40-20=20