NaOH+HCL = K2O+H2O = K+H2O = Ca (OH) 2+HNO3 = Fe+H2SO4 = HCL+Na2S = KOH+HCL = N2O5+H2O = H2SO4+Ba (OH) = H2+S = Fe2O3+H2=

+3
Ответы (1)
  1. 10 января, 14:20
    0
    NaOH+HCL = NaCl+H2O

    K2O + H2O = 2KOH

    2K+H2O=K2O+H

    Ca (OH) 2+2HNO3=Ca (NO3) 2+2H2O

    2Fe + 3 H2SO4 = Fe2 (SO4) 3 + 3H22

    Na2S + 2HCl (разб.) = 2NaCl + H2S

    KOH + HCl=KCl+H2O

    N2O5+H2O = 2HNO3

    H2SO4+Ba (OH) 2=BaSO4+2H2O

    H2 + S = H2S

    Fe2O3+H2=FeO+H2O