Дано v=3m/c a=1,5m/2 t=6c s-?

+2
Ответы (2)
  1. 4 апреля, 04:16
    0
    Sx=Vxt-axt^2/2=3*6-1.5*36/2=9 m
  2. 4 апреля, 05:19
    0
    Sx=Vxt+axt²/2

    Sx=3*6+1.5*36/2=45 (м)