известно что вектор С равен вектор А плюс вектор Б вектор, Д равен вектор А минус вектор Б, вектор Д перпендикулярен вектору С вектор, вектор А равен 7 найдите длину вектор С минус вектор Д

+3
Ответы (1)
  1. 30 марта, 12:49
    0
    С=А+Б

    Д=А-Б

    С-Д = (А+Б) - (А-Б)

    С-Д=А+Б-А+Б

    С-Д=Б+Б=2 Б