Lg^ (100x) + lg^ (10x) = 14+lg (1/x)

+3
Ответы (1)
  1. 18 июля, 06:20
    0
    ЛГ (1000 Х в квадрате) = 14-лгХ

    2 (3+лгХ) = 14-лгХ

    6+3 лгХ-14=0

    3 лгХ=8

    лгХ=8/3

    Х=10 в степени 8/3