Cрочно!

Звести до найменшого додатнього аргументу:

1) sin (300+60) ' ('-це градуси)

2) cos (500+45) '

3) tg (1000-30) '

4) cos (15-200) '

5) sin (15-350) '

+1
Ответы (1)
  1. 23 ноября, 08:57
    0
    1) sin (300+60) '=sin (360-360) = sin0

    2) cos (500+45) '=cos (360+140+45) = cos (180+5) = - cos5

    3) tg (1000-30) '=tg (900+100-30) = tg (90-20) = ctg (20)

    4) cos (15-200) '=cos (200-15) = cos (180+5) = - cos5

    5) sin (15-350) ' = sin (25-360) = sin25