Cos (n/4+a) * cos (n/4-a) - sin (n/4-a) * sin (n/4+a)

+3
Ответы (1)
  1. 31 октября, 00:47
    0
    cos (n/4+a) * cos (n/4-a) - sin (n/4-a) * sin (n/4+a) = cos (π/4-a-π/4-a) = cos - 2a=cos2a