Решите уравнение

1) 3^x + 3^x+1 = 4

2) 25^x - 6*5^x+5=0

+2
Ответы (1)
  1. 1 октября, 03:14
    0
    1) 6 х=3 х=0,5

    2) 25 х-30 х=-5 - 5 х=-5 х=1