Розкласти на множники 54 х3 у4+36 х2 у2

+5
Ответы (1)
  1. 16 августа, 14:14
    0
    54 х3 у4+36 х2 у2 = 2*9xy (6*1*3*1*2+4*1*1*1*1) = 18xy (36+4) = 18*40xy = 720xy