Розкласти на множники

4 х2+х-3 розкласти на множники квадратний тричлен

4 х2-9/2 х2+13 х+15=0

+4
Ответы (1)
  1. 8 августа, 05:05
    0
    4x²+x-3 = 4 (x² + 1/4 * x - 3/4) =

    = 4 (x² + x - 3/4 x - 3/4) =

    = 4 (x (x+1) - 3/4 (x+1)) =

    = 4 (x+1) (x-3/4)

    (4x²-9) / (2x²+13x+15) = 0

    (2x-3) (2x+3) / (2x²+10x + 3x+15) = 0

    (2x-3) (2x+3) / (2x (x+5) + 3 (x+5)) = 0

    (2x-3) (2x+3) / (2x+3) (x+5) = 0

    (2x-3) / (x+5) = 0

    x+5≠0

    x≠-5

    2x-3 = 0

    x=3/2

    x=1.5