Розкласти квадратний тричлен на множники х2-8 х+7

+3
Ответы (1)
  1. 12 января, 05:23
    0
    Ax²+bx+c=a * (x-x₁) * (x-x₂)

    x²-8x+7=0

    x₁=1, x₂=7

    x²-8x+7 = (x-1) * (x-7)