Розкласти на множники квадратний тричлен xквадрат-x-42

+4
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 08:23
    0
    X^2 - x - 42 = 0

    D = 1 + 4*42 = 169

    x1 = (1 + 13) / 2 = 14/2 = 7

    x2 = (1 - 13) / 2 = - 12/2 = - 6

    x^2 - x - 42 = (x - 7) (x + 6)